ORBITKA.COM – Photo-Travel Blog

foto-relacje ze świata i okolic

Znów zima nad zatoką (Stamford, CT, USA)


Dwa tygodnie po zimowym sztormie Jonas, który szerokim echem odbił się w światowych mediach, nikt już o nim nie pamięta. A dziś znów zaczął padać śnieg, wiadomo zima. Śniegu jest prawie tyle, co wtedy, ale jakoś tym razem nikt się nie podnieca, nie ogłasza światowego alarmu. Dwa tygodnie temu burmistrz Nowego Jorku nawet wprowadził zakaz jeżdżenia samochodami po ulicach pod rygorem aresztu dla tych, co się nie zastosują. Ten zakaz wywołał burzliwą dyskusję i protesty Amerykanów, którzy odebrali go jako zamach na wolność obywatelską. Pogadali, ponarzekali, było, minęło, śnieg stopniał i wszystko wróciło do normy.

.

Wyszłam przed chwilą na spacer po okolicy. Pada prawie tak samo, jak podczas sztormu Jonas, może tylko mniej dmucha i jest cieplej. Jest pięknie.

.

I ciekawe, że nic o tym nie mówili w radio. Gdybym nie zobaczyła przez okno, mogłaby mnie ominąć taaaaaka przygoda. Ach ta Ameryka, jeszcze długo będę się starać zrozumieć tutejsze reguły.

.

Sami zobaczcie zdjęcia, świeżutkie, jeszcze „ciepłe”.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 8 Lu 2016 by in AMERYKA PN i ŚR, ciekawostki, Connecticut, Info, New York, Plener, Pogoda, RÓŻNE, Stamford, Travel, USA and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: