ORBITKA.COM – Photo-Travel Blog

foto-relacje ze świata i okolic

Mamma Mia… Flash mob na Okęciu


Super sprawa. Fajna akcja. Wreszcie u nas…

Gdy dwa lata temu LOT wprowadził do floty nowiutkiego Dreamlinera, nie spodziewał się pewnie tych wszystkich kłopotów, jakie on zgotuje, usterek, przestojów, negatywnych opinii o sensowności całej inwestycji i ogromnego hejtu, jaki ten temat będzie przyciągał.

Pamiętam dokładnie dzień uroczystej inauguracji polskiego dreamlinera (15.11.2012), gdy niemal wszystkie polskie (i nie tylko) media huczały na jedną nutę i strach było otworzyć lodówkę, żeby nie wypadł z niej dreamliner. Pamiętam, bo tego dnia lecieliśmy z grupką przyjaciół też nowym, ale już 5-dniowym dreamlinerem chilijskiego LANu nad Andami, na trasie z Argentyny do Chile. Powietrze było tak przejrzyste, że wydawało się, że możemy dotknąć gór (patrz post: https://orbitka.wordpress.com/2012/11/15/lecimy-dreamlinerem-nad-andami/), a do tego widoki niezapomniane.

Ale… wracajmy na nasze pole. Otóż przez te dwa lata, mimo licznych przestojów, LOT uzbierał już pół miliona pasażerów. Żeby zaznaczyć ten fakt, w ostatni poniedziałek na Okęciu miała miejsce ciekawa akcja. „Okrągły” półmilionowy pasażer, gdy zgłosił się do odprawy, został zaskoczony niezwykłym zachowaniem obsługi lotniska, pod którą podstawieni byli aktorzy teatru ROMA. Zobaczcie film, który od wczoraj przetacza się z impetem po internecie, zwłaszcza reakcje tegoż szczęśliwca. Ciekawe, jak ja bym się odnalazła na jego miejscu.

Brawo dla LOTu i Teatru Roma. Jak widać Polak też potrafi. Fajna inicjatywa, zgrabnie przeprowadzona, sympatycznie się kojarzy i wizerunkowo może pozwoli nieco załatać ten kulejący PR wokół dreamlinera. Tak trzymać.

Jeśli chcecie poczytać więcej, to polecam zgrabny i dobrze podsumowujący opis w wykonaniu lekkiego pióra Sergiusza Pinkwarta na portalu http://turystyka24.tv/lot-teatr-roma-strategia-win-win/.

—–

Warszawa, 26.11.2014, godz. 13:00

—–

One comment on “Mamma Mia… Flash mob na Okęciu

  1. Aż się uśmiałam oglądając ten filmik. Super organizacja no i ciekawy pomysł 😉

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 26 List 2014 by in ciekawostki, Info, Okęcie - (lotnisko WAW), Polska, RÓŻNE, Video, Warszawa and tagged , , , , , .
%d blogerów lubi to: