ORBITKA.COM – Photo-Travel Blog

foto-relacje ze świata i okolic

Szorstkie powitanie i wiza do Indonezji


Już niedługo dolecimy do Malezji. Mój samolot najpierw ląduje w Kuala Lumpur, ale potem leci dalej, do Jakarty w Indonezji. Ja wysiadam w Malezji, ale po kilku dniach będę jechać dalej do Indonezji, więc od razu wzięłam wniosek wizowy, który w samolocie rozdawali pasażerom. A na wniosku szorstkie powitanie, na czerwono i z grubej rury: „Ostrzeżenie. Kara smierci za przemyt narkotyków”. Nie powiem, robi wrażenie.

Mam nadzieję, że celnicy nie uznają za narkotyki specjałów z mojej apteczki, bo przed wylotem kupiłam stoperan i parę innych ciekawostek, żeby nie popuścić w bieliznę, jak moja przygoda nabierze niekontrolowanego rozmachu 🙂


W samolocie z Amsterdamu do Kuala Lumpur – 2014-10-03, godz. 00:52 czasu polskiego

One comment on “Szorstkie powitanie i wiza do Indonezji

  1. Radosław
    26 Paźdź 2014

    Witam zawsze mnie interesowały różne zakątki ziemi, ponieważ dałem sobie w życiu cel, żeby zwiedzić tego świata ile się tylko da. Jednak Indonezja mimo, że jest bardzo pięknym krajem to póki co jest poza moim zasięgiem. Serdecznie gratuluję pobytu w tym kraju może kiedyś ja napiszę, jak tam było.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 3 Paźdź 2014 by in AZJA, ciekawostki, Indonezja, Info, Malezja, Travel and tagged , , , , , , .
%d blogerów lubi to: