ORBITKA.COM – Photo-Travel Blog

foto-relacje ze świata i okolic

Mój świat z lotu ptaka


Sobota, 12.01.2013.

Weekend to wspaniały wynalazek, pod warunkiem, że nie jest przeładowany jakimiś pilnymi rzeczami, na które brak czasu w tygodniu. Właśnie wyszła ode mnie Asia, której opowiadałam o wyprawie, pooglądałyśmy sobie zdjęcia, poczytałyśmy bloga. To mnie zachęciło do zajęcia się w końcu zdjęciami i wspomnieniami z wyprawy. Wreszcie mam na to wolną chwilę, więc w ramach odpoczynku to jest mój plan na dzisiejszy wieczór.

Po ostatniej wyprawie do Ameryki Południowej mapa moich lotów uzupełniła się o lewą dolną część. W tej chwili z kontynentów pozostała mi do odwiedzenia tylko Australia, ale i na to jest pomysł w całkiem niedługiej przyszłości.

Szkoda, że na tej mapie widać tylko część mojej podróży do Chin i Mongolii, ale tu są tylko loty. To byłoby przedłużenie nitki pokazującej lot do Irkucka (IKT), dalsza podróż odbyła się koleją transsyberyjską 40 godzin od Irkucka do Ułan Bator, a potem dalej kolejne 40 godzin pociągiem do Pekinu. Dawnych wspomnień czar: był rok 1991, nie było jeszcze internetu, komputery były duże, stacjonarne, bez laptopów, za 4 lata wymyślą pierwszy graficzny system windows’95, a za 9 lat aparaty cyfrowe, które ułatwią nam wizualizację opowieści z podróży. Może kiedyś to opiszę, mam z tamtej podróży spisany pamiętnik, fajnie byłoby sobie przypomnieć. Może i na to znajdzie się jakiś wolny weekend.

Oto moja obecna mapa lotów:

Moje aktualne statystyki lotów można śledzić na bieżąco: http://my.flightmemory.com/saltus

 

One comment on “Mój świat z lotu ptaka

  1. Pingback: Moja mapa lotów po powrocie z Japonii | ORBITKA.COM - Photo-Travel Blog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Informacja

This entry was posted on 12 Sty 2013 by in Info, Mapy, Travel, Uncategorised.
%d blogerów lubi to: